top of page

O Nas

     Kto będąc w wieku szkolnym samodzielnie szyje sukienki sobie i swoim lalkom, kto przygotowuje garderobę do szkolnego przedstawienia i zarabia pierwsze kieszonkowe na tworzeniu kreacji koleżankom z klasy, nie musi odpowiadać na pytanie "kim zostanę w  przyszłości", staje przed dylematem, jak tego dokonać.


    Granicą prawdziwej pasji jest profesjonalizacja, która podporządkowuje wszystko jednej dziedzinie i wynosząca ją przez rzemiosło do rangi sztuki. Tak właśnie rozumiemy krawiectwo.

Misja

    W atelier Ciepielewska Design nieprzerwanie od 2003 roku rysujemy, wykrawamy i szyjemy  kreacje z myślą o kobietach ceniących nowoczesną prostotę, niewymuszoną elegancję w połączeniu z wygodą.

    Naszą misją jest sprawienie aby kobieta zakładająca nasze ubrania uśmiechnęła się na swój widok. Dbamy aby każda rzecz podkreślała atuty sylwetki. Detale które stosujemy są wyróżnikiem i mają za zadanie  wprowadzać nasze klientki w świat luksusu .

Wizja

    Nasze działania zmierzają do dostarczania takich produktów, które będą uczestniczyły w życiu naszych klientek zabierając je do coraz lepszej przyszłości.

    Ubrania mają dostarczać wiary w siebie, w swoje piękno motywując do spełniania marzeń i realizacji celów. 

bottom of page