PŁASZCZE

Modne i eleganckie płaszcze damskie na każdą okazję

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć odzieży wierzchniej. Jej najważniejszą funkcją jest zapewnienie osobie noszącej komfortu termicznego. Wychodzimy z założenia, że dobre projekty powinny brać pod uwagę i użyteczność stroju, i jego walory estetyczne. Takie połączenie można zauważyć właściwie w każdym modelu eleganckich płaszczy damskich jesienno-zimowych, dostępnych w atelier Ciepielewska.

Modne płaszcze damskie - czym wyróżniają się rozwiązania jesienno-zimowe?

O tym, że dany strój uznany jest za elegancki, decyduje wiele czynników. Znaczenie ma dobór materiałów, bo ma on bezpośredni wpływ na to, jak ubranie układa się na ciele. Z pomocą kroju płaszcza damskiego można skutecznie modelować sylwetkę i w świadomy sposób podkreślać inne elementy noszonej garderoby. Wystarczy poświęcić chwilę na zapoznanie się z naszymi eleganckimi płaszczami damskimi, żeby przekonać się, jak istotne znaczenie dla ostatecznego efektu mają również detale.

Jak dobrać idealny płaszcz damski?

Odzież wierzchnią przeważnie zestawiamy z różny częściami garderoby - spodniami, spódnicami, sukienkami. Czasem ubranie ma charakter sportowy, innym razem zachwyca klasyczną elegancją. Dbamy o to, żeby nasze klientki miały szansę wyposażyć swoje szafy w ubrania doskonale oddające ich styl. Dzięki naszym propozycjom panie bez problemu dobiorą płaszcze pasujące do ich ulubionych kreacji. Zakupy uprzyjemnią Państwu przejrzyście zaprezentowane informacje, pozwalające szybko zapoznać się z dostępnymi rozmiarami, polecanym sposobem prania, składem ubrania itp. W razie jakichkolwiek pytań związanych z ofertą, nasza załoga służy pomocą .